Skip to the content

Webinar: Hva skjer i kredittmarkedet?

I dette webinaret ser vi ser nærmere på hva som har skjedd i det nordiske kredittmarkedet siste måned og hvordan vi vurderer veien videre.

Som alle vet har de siste ukene vært svært spesielle, så også i finansmarkedene. Vi vil på dette webinaret konsentrere oss om markedet for kreditt eller høyrenteobligasjoner.

Med nesten like store kursbevegelser i Holberg Kreditt som for norske aksjer ser vi nærmere på hva som har skjedd, hva vi har gjort i forvaltningen og hvordan vi vurderer dagens markedssituasjon.

Vi får med oss to av våre erfarne og dyktige forvaltere av Holberg Kreditt, Roar Tveit og Gunnar Torgersen, til å besvare deres spørsmål samt forklare hva vi opplever som det viktigste i dagens marked.

Klikk på webinaret ovenfor for å se.